Formy płatności

fabryka-puzzli-platnosci.jpg

W zależności od wartości zamówienia, wybranej formy dostawy i własnych preferencji, możesz wybrać jeden z następujących sposobów płatności:

  • Przelew - wpłaty należy dokonać na wskazany numer rachunku bankowego, który przekażemy Ci w wiadomości email potwierdzającej przyjęcie zamówienia. Przelew możesz zrealizować przez Internet, na poczcie lub w banku. Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, rozpoczniemy realizację zamówienia.
  • Pobranie - płacisz gotówką przy odbiorze towaru kurierowi. Ta metoda płatności wiąże się z wyższą opłatę za realizację zamówienia, która nie występuje w przypadki innych opłat.
  • Wydłużony termin płatności - dodatkowa forma płatności dla placówek oświatowych i instytucji użyteczności publicznej. Warunki i zasady ustalane indywidualnie.
  • Płatność elektroniczna - najbardziej wygodny i bezpieczny sposób dokonania wpłaty za pośrednictwem Internetu. Podmiotem świadczącym obsługę płatności online jest Blue Media S.A., do którego zostaniesz przekierowany w celu dokonania płatności. Cały proces odbywa się szybko i bezpiecznie – wybierasz formę płatności i dokonujesz opłaty.


Dostępne formy płatności online dzięki Blue Media S.A.:

a) Blik

b) Alior Raty

c) Google Pay

d) Apple Pay

e) Karty płatnicze:
* Visa
* Visa Electron
* Mastercard
* MasterCard Electronic
* Maestro

f) Płatność online ze swojego banku


banner_1215x200A.png